V košíku je
0 Kč(0 ks)

Chilirose

Pod touto značkou se ukrývá luxusní a erotické spodní prádlo, které pochází z Polska. Značka byla založena v roce 2008, za tuto krátkou dobu si však získala mnoho příznivců nejen v Polsku, ale také v dalších evropských zemích. Společnost vyniká zejména kvalitními korzety, erotickými kostýmky a stylovými legínami. Erotické a rafinované spodní prádlo v nabídce značky Chilirose dominuje.

Luxus s erotickým nádechem

Značka Chilirose přináší velmi pestrou nabídku spodního prádla, které nenechá chladným žádného muže. V nabídce dominují sexy korzety, které jsou propracované do nejmenšího detailu, skvěle sedí a krásně zvýrazní váš sexappeal. Ženy si mohou vybrat také některý z extravagantních modelů a kostýmů. Můžete se tak převléknout třeba za pokojskou nebo zdravotní sestřičku. Chilirose přináší také luxusní noční košilky ušité ze saténu nebo sexy komplety, které jsou určeny nejen k okořenění milostného života, ale také na běžné nošení.

Značka vyrábí své produkty v Polsku, používá kvalitní a elegantní materiály, jakými jsou satén, bavlna, krajka a elastan. Spodní prádlo tak nejen dobře vypadá, ale skvěle se přizpůsobí vaší postavě. Za pozornost stojí také legíny s originálními vzory, které zaujmou na první pohled. Velmi pěkně vypadají také sukně od tohoto výrobce, které jsou vhodné na běžné nošení. Značka do svého portfolia zařadila také poněkud extravagantní plavkové kolekce. Zaměřuje se na výrazné modely, které nikdo nepřehlédne. Veškeré oblečení obsahuje elastan, který zajistí maximální pružnost.

 • Typ
 • Parametr
  Velikost:
  Vyberte barvu:
  Složení:
 • Benefit
 • Cena
  0 Kč  -  1 460 Kč
 • Zrušit filtr
1 2 3 »

Telefon Email Kontakt na Skype Prezentace na Facebooku

Telefon: [+420] 731 500 019
Email: info@daniela-pradlo.cz