Reklamační řád slouží k řešení věcí mezi kupujícím a prodávajícím, v tomto případě mezi kupujícím a e-shopem extra-pradylko.cz zároveň s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI.

Prodávající poskytuje záruku na zboží v rozsahu 24 měsíců podle občanského zákoníku pro spotřebitele a v rozsahu 12 měsíců pro nespotřebitele.Záruční doba začíná běžet od převzetí věci kupujícím. Záruční doba se prodlužuje o dobu, po kterou bylo zboží v záruční opravě. V případě výměny zboží za nové v záruční době začíná běžet záruční doba nová. Při uplatnění reklamace vám doporučujeme dodat spolu s reklamovaným zbožím i nabývací doklady vztahující se k reklamovanému zboží jako je doklad o koupi (účtenka nebo faktura / daňový doklad) a záruční list (pokud byl ke zboží dodán), dále, doporučujeme připojit stručný popis závady. Reklamované zboží zasílejte nejlevnější formou a to doporučeným psaním nebo balíkem České pošty.Prodávající rozhodne o reklamaci. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení věci způsobené obvyklým používáním. Kratší životnost výrobku nelze považovat za vadu a prodávající neodpovídá za vady vzniklé v důsledku kratší životnosti výrobku.

Vrácení nebo výměna zboží: zásilku nám vraťte zpět. Balík poslaný na dobírku NEPŘEVEZMEME. Zboží musí být nenošené, nepoškozené nebo jiným způsobem znehodnocené. Přiložte paragon, stačí kopie, s psaním co si přejete se zbožím udělat. Zboží Vám můžeme vyměnit za jiné. Další možnost je vrácení peněz bankovním převodem. Napište číslo účtu. Vrácení financí na adresu učtujeme 100,- korun (poplatek poště), dáváme přednost vrácení financí na účet -poplatky žádné, peníze vráceny okamžitě.

MAIL NELZE SKLOUBIT SE ZÁSILKOU.

Vrácené zboží musí projít reklamačním oddělením na prověření, že je opravdu v pořádku, to je klasický postup. Pak budeme vyřizovat vaši výměnu.Vyřizujeme v co nejkratší době, nejpozději od doručení do 30dnů.